NAKLİYAT SİGORTALARI

‘Siz taşının, biz riskleri yönetelim!’

Eşya Taşıma Sigortası

Eşyalarınızın güvende olması bizim önceliğimiz. Taşıma süreçlerinizde oluşabilecek risklere karşı eksiksiz nakliyat sigortalarımızla, eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Siz taşınmanın tadını çıkarırken, biz riskleri yönetiyoruz.

Yük Sigortası

Ticari faaliyetlerin etkin bir şekilde yürütülebilmesi için lojistik büyük bir rol oynamaktadır. Satın alınan ve satılan ürünlerin başlangıç noktasından hedef noktasına güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için Yük Sigortası (Emtea Sigortası) tercih edilebilir.

Kapsamlı Teminat (Geniş Kapsam - A Kloz):

Yükün, başlangıç deposundan hedef deposuna taşınması sırasında aniden meydana gelebilecek her türlü beklenmedik kazalar veya olaylar sonucu oluşabilecek fiziksel hasar ve kayıplara karşı geniş çaplı güvence sağlar.

Sınırlı Teminat (Dar Kapsam - C Kloz):

Taşıma aracının karışabileceği kazaları (kara, deniz veya hava araçlarındaki alabora, devrilme, çarpma, çarpılma, yanma vb.) ve bu kazaların yük üzerinde yaratabileceği zararları kapsayan teminattır.

Toplam Zarar Koruması:

Taşıma aracının tamamen hasar görmesi sonucu yükün de tamamen zarar görmesi ve kullanılamaz hale gelmesi durumuna karşı koruma sağlayan teminattır.

Depocu Yasal Sorumluluk Sigortası

Depo faaliyetlerini yürüten işletmelerin üçüncü taraflara ait emtialarda meydana gelebilecek kazalara karşı yasal sorumluluklarını güvence altına almayı amaçlar. Bu sigorta türü, depolama süreçlerinin gerçekleştiği alanlarda, mal taşıma, stoklama, yükleme ve boşaltma gibi işlemler sırasında oluşabilecek zararlar ve kazalar karşısında depo sahiplerinin mali sorumluluklarını hafifletir. Depocu Yasal Sorumluluk Sigortası, depo faaliyetlerinin risklerini azaltarak işletmelere daha güvenli bir iş ortamı sunmayı hedefler.

Tekne ve Yat Sigortası

Tekne ve Yat Sigortası, deniz taşımacılığında kullanılan araçların risklerine karşı geniş kapsamlı teminat sağlar. Bu sigorta, sefer yapılabilir sulardaki tehlikeler, yangın, hırsızlık, deprem, yakıt taşıma kazaları, mürettebat ihmali ve hava taşıtlarının neden olduğu hasar gibi durumları içerir. Ayrıca, Tekne İnşaat Sigortası ile sefer sırasında, limanda veya bakım esnavsında meydana gelebilecek zararlar da koruma altına alınır. Yat Sigortası ise tekne gövde ve makina ile donanımın seyir sırasında veya karada zarar görmesine karşı güvence sağlar.

Güvence altına alınmış bir gelecek için bize başvurun, en iyi sigorta çözümlerini sizin için sunalım!